Haberler, Wordpress

WordPress Ücretsiz Tema Siteleri

Aralık 7, 2014
Okuma Süresi: 1 Dakika

Web tasarım sektörünün tartışmasız pazar hakimi wordpress tabanlı yazılımlardır. Günümüzde birçok web tasarım şirketi, kolay kullanılabilir ara yüzü ve hızlı kurulumu sebebiyle müşterilerine wordpress alt yapılı tasarımlar sunmaktadır.

Avantajı: Uygun Fiyatlı Olması, Hızlı Kurulması

WordPress tabanlı sitelerin en büyük avantajı hazır temalar üzerinden hızlı bir şekilde kurulum yapılabilmesidir. Hızlı bir sunucu üzerinde bir wordpress sistemi kurmak ve düzenlenecek temayı atmak ortalama 5-10 dakika arasını almaktadır. Akabinde temayı düzenlemek de 3-4 saatlik bir vakit alsa ortalama yarım gün bile sürmeye süreç içinde bir web sitesi inşa edilebilmektedir. Bu durum da normal web tasarımlara göre daha uygun fiyatlı olmasını sağlamaktadır. Biraz web bilgisi olan herhangi birinin kolayca düzenleyebileceği bir sistem olan WordPress sistemlerde işin en uzun süren kısmı temayı düzenleme kısmı olmaktadır.

Standart özel tasarım web sitelerinde fiyatlandırmalar, emek, tasarım ve zaman gibi kavramları göz önüne aldığımızda minimum 1.500 TL’den fiyatlandırma yapılmaktadır. Fakat wordpress sitelerde herhangi bir temayı themeforest üzerinde 60 Dolara almak mümkündür. Bunun düzenlemesi gibi ayrıntıları da hesaba katarsak bu tür bir web sitesi tercih edildiğinde maksimum 600-700 TL gibi bir fiyatlandırmaya güzel bir web sitesi sahibi olmak mümkün. Bu da bütçesi sınırlı olan kişiler tarafından tercih edilmesini sağlamakta. Bütçesi daha düşük olan kişiler için ise ayrı bir çözüm daha var, WordPress tarafında… Ücretsiz temalar. Bu noktada ücretsiz wordpress tema indirmek amaçlı kurulan bir çok web sitesi mevcut.

Bu sayfadan WordPress Themes kategorisi altından http://freshfreewebtemplates.com/category/wordpress-themes/ indirebileceğiniz temalar ile her boyutta siteyi rahatça yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgi ise internette tonlarca var. Kısa bir araştırma ile wordpress sitenizi kuracak bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi Günler Dilerim.

Bunlar da ilginizi Cekebilir

Yorum Yok

Yorum yapın